Weekend Zniżek

Weekend Zniżek

  1. Strona główna
  2. Weekend Zniżek
Weekend Zniżek Avanti już trwa! W tym roku od 19 do 21 marca 2020 na ubraniach, butach i torebkach zaoszczędzimy aż do 80%. Co więcej, w wybranych sklepach online kody rabatowe będą działać nawet do 23 marca 😍

Kody rabatowe na odzież i obuwie

Kolorowe sneakersy i modne kurtki jeansowe to zaledwie dwie z wielu kategorii, którym warto przyjrzeć się właśnie teraz! Podczas Weekendu Zniżek Avanti skorzystasz z kodu rabatowego eObuwie, promocji na zakupy w Deichmannie, CCC czy New Balance, a także kodu Answear i wielu innych. Dzięki kuponom na tysiące produktów i wcześniejszym okazjom zaoszczędzisz nawet do 80%, a jeśli tylko się postarasz, modne buty na wiosnę czy ubrania z kolekcji wiosna-lato 2020 także kupisz za bezcen!

Do kiedy trwa Weekend Zniżek Avanti?

Teoretycznie Weekend Zniżek Avanti zakończy się 21 marca 2020 roku, ale w wielu sklepach potrwa on do końca weekendu lub nawet do poniedziałku. Pamiętaj, że część kodów promocyjnych może działać nawet dłużej. Promocje na buty i odzież znajdziesz u nas w specjalnej zakładce. Kategoria Moda i obuwie aktualizowana jest każdego dnia - niezależnie od weekendu zniżek i innych podobnych akcji promocyjnych.