Tak to działa!

infografika tak to działa

Jeśli lubisz robić zakupy w sieci i chcesz na nich oszczędzić jest to miejsce idealne dla Ciebie. Znajdziesz tutaj szereg najlepszych kuponów rabatowych i promocji na usług i towary dostępne online. Wystarczy, że wybierzesz rabat, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jak go znaleźć?

Jest na to kilka sposobów. Możesz wpisać w wyszukiwarce nazwę sklepu, do którego szukasz zniżki, bądź skorzystać z zakładki Kategorie. Dostępne są takie jak, np. Moda i Obuwie, Zdrowie i Uroda, Gry, Gadżety, Książki i wiele innych. Jeśli natomiast szukasz konkretnego przedmiotu i nie masz ulubionej marki czy sklepu, możesz wpisać nazwę przedmiotu w wyszukiwarce i poznać sklepy, które dysponują asortymentem tego typu.

Po odnalezieniu sklepu, bądź przedmiotu wystarczy wybrać jeden z dostępnych rabatów, następnie za pomocą odnośnika „Sprawdź teraz”, „Pokaż rabat w sklepie” lub „Okazja w sklepie” przejść na stronę internetową i dokonać zakupów. Jeśli już posiadasz przedmioty w wirtualnym koszyku, nie zapomnij wpisać kodu uprawniającego Cię do zniżki. Ciąg cyfr lub licz będący kuponem/kodem wpisz w rubrykę oznaczoną napisem „Wpisz kod rabatowy” lub pytaniem „Czy posiadasz kod rabatowy?”. Następnie zatwierdź transakcję i dokonaj zapłaty. Jeśli po przejściu na stronę sklepu wyświetlił się komunikat „Kod nie jest potrzebny” oznacza to, że cena została obniżona automatycznie na stronie i nie ma potrzeby wpisywania kodu. Dzięki kuponom rabatowym możesz cieszyć się tańszymi zakupami i okazjami, które sa dostępne na stronie dlastudenta.pl.