Szaleństwo Zakupów

Szaleństwo Zakupów

  1. Strona główna
  2. Szaleństwo Zakupów
Szaleństwo Zakupów z magazynami Elle i Glamour rozkręca się, choć tym razem tylko w sklepach online. Od 27 do 28 marca, a w niektórych sklepach i dłużej, nowe kolekcje kupimy nawet 30% taniej 😍 Skorzystaj i oszczędzaj razem z serwisem Kupony.dlastudenta.pl!

Kod rabatowy H&M, a może Kazar Studio?

Szaleństwo Zakupów to jedna z największych akcji promocyjnych w polskiej sieci. Do weekendu zniżek zorganizowanego przez Elle i Glamour przyłączyły się dziesiątki marek. W ostatni weekend marca śmiało wykorzystaj kody rabatowe eObuwie lub Modivo lub postaw na promocje CCC i przygotuj się do nowego sezonu. Choć ten zacznie się w tym roku później, bo zapewne dopiero latem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić wygodne sneakersy bądź wesprzeć polskie marki, jak Kazar Studio, i kupić pochodzące z ich kolekcji ubrania lub buty. 

Do kiedy potrwa Szaleństwo Zakupów w 2020 roku?

Tegoroczna edycja akcji Szaleństwo Zakupów oficjalnie zakończy się 28 marca, jednak w wielu sklepach promocje potrwają do końca weekendu. Gdzieniegdzie zakupy z rabatem zrobimy jeszcze dłużej. Aż do poniedziałku wykorzystamy chociażby kod rabatowy Answear, z którym zamówimy ubrania i buty dla całej rodziny. Co ważne, weekend zniżek zaczyna się wprawdzie w piątek 27 marca, ale w niektórych sklepach promocje zaczęły się kilka dni wcześniej 😉