Stylowe Zakupy

Stylowe Zakupy

  1. Strona główna
  2. Stylowe Zakupy
Akcja Stylowe Zakupy z magazynami Twój Styl i Show, choć w tym roku działająca tylko w sklepach online, już trwa! Sprawdź kody rabatowe i zamawiaj nowe kolekcje nawet o połowę taniej.

Do kiedy trwa akcja Stylowe Zakupy?

W tym roku akcja rozpoczyna się 3 kwietnia i trwa aż do 7 kwietnia. Są jednak sklepy, które m.in. z powodu zaistniałej sytuacji, postanowiły rozpocząć promocje już wcześniej. Należy do nich m.in. sklep internetowy CCC, gdzie z kodem rabatowym wszystko kupisz 30% taniej i z darmową dostawą. W przypadku innych sklepów kupony zaczną działać w piątek, ale też czasami będą aktywne aż do 10 kwietnia. Mowa tu o usługach, a więc m.in. Empik Foto. Kilka dni dłużej będzie działać też np. kod rabatowy Gandalf.

Do których sklepów online warto zajrzeć? 

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz, ale faktem jest, że co najmniej kilka sklepów cieszy się niesłabnącą popularnością i to niezależnie od panujących warunków. Podczas akcji Stylowe Zakupy 2020 wykorzystasz chociażby kod rabatowy eObuwie czy kod rabatowy Home and You. Nie bądź zaskoczony, ponieważ do akcji Stylowe Zakupy, największej tego typu w Polsce, przyłączają się nie tylko sklepy modowe, ale także drogerie, księgarnie internetowe oraz sklepy z dodatkami do wnętrz.