Promocje na Black Friday 2020

Promocje na Black Friday 2020

 1. Strona główna
 2. Promocje na Black Friday 2020
Black Friday 2020 zbliża się wielkimi krokami i już wiadomo, że będzie przebiegał zupełnie inaczej niż kiedykolwiek wcześniej. Zamknięcie sklepów stacjonarnych w galeriach handlowych oznacza, że wszystkie wyprzedaże i promocje na Black Friday 2020 przenoszą się w tym roku do sieci.
15%Rabatu
Ekskluzywny
Rabat -15% na cały arsenał gamingowy od Genesis
 • Minimalna wartość zamówienia: Brak
 • Nowi klienci:
 • Dotychczasowi klienci:
20%Rabatu
Ekskluzywny
Kod promocyjny 20% na wszystkie usługi
 • Minimalna wartość zamówienia: Brak
 • Nowi klienci:
 • Dotychczasowi klienci:
20%Rabatu
Ekskluzywny
20% rabatu na zakupy w Yeah Bunny
 • Minimalna wartość zamówienia: Brak
 • Nowi klienci:
 • Dotychczasowi klienci:

Black Friday 2020 w Polsce już 27 listopada

Największe święto handlowe w roku, czyli Black Friday 2020, już lada moment. W tym roku zapowiadają się wielkie wyprzedaże, ponieważ sklepy chętnie pozbędą się tego, co zalega w salonach stacjonarnych, a zarazem maksymalnie zechcą wykorzystać okazję, by choć trochę podnieść tegoroczne wyniki sprzedaży. A zatem kiedy należy spodziewać się najlepszych promocji? Black Friday 2020 przypada na 27 listopada, czyli tradycyjnie na ostatni piątek miesiąca. W wielu sklepach okazje rozpoczęły się już teraz i zapewne potrwają przez cały weekend, a więc aż do Cyber Monday.

Jakie promocje na Black Friday 2020? 

Tam, gdzie dotychczas rabaty sięgały 70%, należy spodziewać się zniżek do 80%. Dowodzą tego trwające akcje Black Weeks 2020, które ciągną się przez cały listopad. Świetnie pokazuje to m.in. Black Friday 2020 w Neonet, ale również wyprzedaż na Black Friday w Media Expert. W obu sklepach już przed Czarnym Piątkiem promocje dochodzą do 80%, chociaż jeszcze rok temu sięgały one wspomnianych 70%. Ciekawie pewnie zrobi się też w drogeriach, bo przykładowo podczas Black Friday w eGlamour można spodziewać się aż do 90% rabatu. Równie ciekawie zapowiada się akcja Black Friday 2020 w Douglas, gdzie okazji można spodziewać się przez cały listopad.

Czarny Piątek 2020 z rabatami od Dlastudenta.pl

Jak przygotować się do akcji Czarny Piątek 2020, aby zaoszczędzić jak najwięcej? Po pierwsze, zorientuj się w cenach przed czasem, aby nie kupić pod koniec listopada czegoś, co jeszcze dwa tygodnie wcześniej było tańsze. Po drugie, staraj się łączyć wyprzedaże z kodami rabatowymi – dodatkowa zniżka o wartości 20% lub większej w połączeniu z promocją na wybrane produkty może zapewnić naprawdę ogromny rabat. Po trzecie, wykorzystuj kupony, których nie widać na stronie sklepu, a więc przykładowo nasz kod rabatowy Genesis na akcesoria gamingowe i nie tylko czy inne widoczne powyżej, a oznaczone jako ekskluzywne.