Wyprzedaże i kody rabatowe na Dzień Singla 2020

Wyprzedaże i kody rabatowe na Dzień Singla 2020

  1. Strona główna
  2. Wyprzedaże i kody rabatowe na Dzień Singla 2020
Choć w Polsce 11 listopada obchodzimy przede wszystkim Narodowe Święto Niepodległości, w sprzedaży online życie toczy się własnym rytmem. To właśnie tego dnia sklepy zdominowane są przez promocje i kody rabatowe na chiński Dzień Singla 2020.
15%Rabatu
Ekskluzywny
Rabat -15% na cały arsenał gamingowy od Genesis
  • Minimalna wartość zamówienia: Brak
  • Nowi klienci:
  • Dotychczasowi klienci:

To będzie idealna rozgrzewka przed Black Friday 2020! Chiński Dzień Singla upływa, a raczej upływał, pod znakiem wyprzedaży w Aliexpress, jednak święto wprowadzone w 2009 roku przez Alibabę okazało się tak ogromnym sukcesem, że okazję wykorzystują sklepy internetowe na całym świecie. Jak dotąd przekonały nas o tym chociażby promocje CCC czy kody rabatowe Douglas. I coś nam się zdaje, że w tym roku będzie jeszcze goręcej! Na dobry początek mamy dla Was kod rabatowy Dragonist o wartości 20 zł na wszystko czy kupon rabatowy Genesis na akcesoria gamingowe. 

Promocje na elektronikę, odzież, a nawet torebki luksusowych marek w Luisaviaroma – wszystko wskazuje na to, że część wypłaty najlepiej odłożyć właśnie na 11 listopada. Wszystkie najlepsze okazje na 11.11 zebraliśmy dla Was powyżej!