Promocje na Cyber Monday 2021

Promocje na Cyber Monday 2021

  1. Strona główna
  2. Promocje na Cyber Monday 2021
<p>Jeszcze tylko dziś aż do 80% rabatu na elektronikę, do 50% rabatu na modę, a także wyjątkowe kody rabatowe Aliexpress, Nike i Deichmann. Największa wyprzedaż roku kończy się o północy akcją Cyber Monday 2021!</p>

Najlepsze promocje na Cyber Monday 2021

Choć niektóre promocje na Black Friday 2021 wciąż trwają, sama wyprzedaż online przebiega dziś pod hasłem Cyber Monday. W Cyberponiedziałek rabaty działają wyłącznie w sieci, a przeważają wśród nich okazje modowe i elektroniczne. Zaoszczędzić można jeszcze chociażby z kodem rabatowym Nike (rabat 25% na wszystko obowiązuje do wtorkowego poranka), a także dzięki sięgającym 50% promocjom CCC. Podczas Cyber Monday 2021 działają także kody rabatowe Aliexpress, kody rabatowe eObuwie i Modivo oraz kod rabatowy Adidas, który ceny objętych wcześniejszą wyprzedażą do -50% obniża o dodatkowe 20%.

Cyber Monday 2021 w sklepach z elektroniką

Do 29 listopada trwają ponadto promocje na elektronikę. Dzięki akcji Cyber Monday 2021 w Neonet zaoszczędzisz nawet do 80%, przy czym największe kwotowo zniżki dotyczą smartfonów Samsung oraz telewizorów LG. Do 80% taniej kupisz także elektronikę w sklepie internetowym RTV Euro AGD. Brak ci środków na zakupy? Tu dodatkowo możesz odłożyć płatność na połowę przyszłego roku, kiedy utrzymanie domowego budżetu w ryzach powinno być znacznie łatwiejsze niż teraz! O Cyber Monday 2021 zahaczają jeszcze mega okazje do -80% w Media Expert. Pamiętaj, najlepsze zniżki znikną już o północy!