Promocje na Cyber Monday 2020

Promocje na Cyber Monday 2020

  1. Strona główna
  2. Promocje na Cyber Monday 2020
Jeszcze tylko dziś aż do 80% taniej w Neonet i RTV Euro AGD, do 50% rabatu w CCC, a także wyjątkowe kody rabatowe Aliexpress, Adidas, Nike i Deichmann. Największa wyprzedaż roku kończy się o północy akcją Cyber Monday 2020!

Najlepsze promocje na Cyber Monday 2020

Choć niektóre promocje na Black Friday 2020 wciąż trwają, sama wyprzedaż online przebiega dziś pod hasłem Cyber Monday. W Cyberponiedziałek rabaty działają wyłącznie w sieci, a przeważają wśród nich okazje modowe i elektroniczne. Zaoszczędzić można jeszcze chociażby z kodem rabatowym Nike (rabat 25% na wszystko obowiązuje do wtorkowego poranka), a także dzięki sięgającym 50% promocjom CCC. Podczas Cyber Monday 2020 działają także kody rabatowe Aliexpress, kody rabatowe eObuwie i Modivo oraz kod rabatowy Adidas, który ceny objętych wcześniejszą wyprzedażą do -50% obniża o dodatkowe 20%.

Cyber Monday 2020 w sklepach z elektroniką

Do 30 listopada trwają ponadto promocje na elektronikę. Dzięki akcji Cyber Monday 2020 w Neonet zaoszczędzisz nawet do 80%, przy czym największe kwotowo zniżki dotyczą smartfonów Samsung oraz telewizorów LG. Do 80% taniej kupisz także elektronikę w sklepie internetowym RTV Euro AGD. Brak ci środków na zakupy? Tu dodatkowo możesz odłożyć płatność na połowę przyszłego roku, kiedy utrzymanie domowego budżetu w ryzach powinno być znacznie łatwiejsze niż teraz! O Cyber Monday 2020 zahaczają jeszcze mega okazje do -80% w Media Expert. Pamiętaj, najlepsze zniżki znikną już o północy!