1. Strona główna
  2. Blog
  3. Kurier, przesyłka pocztowa, a może paczkomat? Jaki typ dostawy zakupów online jest najtańszy?

Kurier, przesyłka pocztowa, a może paczkomat? Jaki typ dostawy zakupów online jest najtańszy?

Karolina | 3 stycznia 2022
Kurier, przesyłka pocztowa, a może paczkomat? Jaki typ dostawy zakupów online jest najtańszy?

Sprawdź, gdzie jest najtańsza dostawa zakupów robionych przez internet.

Robienie zakupów przez internet jest obecnie coraz popularniejszą formą shoppingu. Są szybsze, nie trzeba ich nosić, a dodatkowo umożliwiają korzystanie z przecen na wiele produktów. Ich jedyną wadą jest koszt dostawy, który w zależności od sklepu może wynosić nawet kilkadziesiąt złotych. Czy można go uniknąć? Sprawdź, jaki typ dostawy zakupów online będzie najtańszy.

Zakupy spożywcze w supermarkecie internetowym z tanią dostawą do domu

Sklepy spożywcze coraz częściej oferują dostawę swoich produktów pod drzwi kupującego. Delikatesy online są praktycznym rozwiązaniem, które ułatwia wykonywanie tego codziennego obowiązku. Ceny w supermarketach internetowych mogą się nieco różnić od tych, które obowiązują w marketach stacjonarnych. Część promocji obowiązuje wyłącznie towar zakupiony właśnie za pośrednictwem aplikacji lub strony www. Ceny pozostałych produktów są utrzymywane na stałym poziomie, chyba że jesteśmy posiadaczami kart lojalnościowych.

Obecnie mamy możliwość zrobienia zakupów spożywczych online w wielu popularnych supermarketach. Jeśli zależy nam na wygodnej dostawie, powinniśmy skorzystać z usług platformy, mającej dostęp do większości z nich. Tego typu narzędzia często wstępują w formie aplikacji, umożliwiającej darmową dostawę zakupów internetowych dzięki np. dniom darmowej dostawy. Jedną z takich aplikacji są kody rabatowe Everli. Dzięki nim otrzymujemy dostawę zakupów online prosto pod drzwi naszego mieszkania, nie wydając wysokich sum.

Zakupy internetowe - darmowa przesyłka i zwrot gratis z Zalando

Kupując odzież, obuwie lub akcesoria online często obawiamy się kwestii ceny dostawy zakupów. Kiedy mamy do czynienia z promocją, to zazwyczaj wiąże się ona z przekroczeniem wysokiej kwoty koszyka. Inaczej jest, gdy zamawiamy towar z bezpośrednim odbiorem w sklepie stacjonarnym. Jednakże, gdy kupujemy przez internet, to nie chcemy się ograniczać jedną marką. Wówczas świetnym rozwiązaniem będą kody rabatowe Zalando Lounge. Wpływają one na obniżenie kosztów przesyłki oraz zwrotu towaru zakupionego na platformie. Dzięki nim nasze zakupy będą nie tylko tańsze, ale i wygodniejsze. Gwarantuje nam to m.in.: darmowa dostawa zakupów online z odbiorem w paczkomacie.

Łatwe, szybkie i bezpieczne zakupy przez internet z dostawą do paczkomatu

Jeśli rozważamy kupno czegoś online, lecz boimy się, że zostaniemy oszukani lub towar będzie wadliwy, skorzystajmy ze sprawdzonych platform. Jedna z nich jest Allegro, które już od wielu lat działa na rynku wiedząc, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów. Nowością, którą oferuje nam baza sklepów internetowych i prywatnych sprzedawców, jest darmowa dostawa za pomocą własnych paczkomatów. Jak to działa? Podczas zakupów wystarczy wybrać opcję dostawy poprzez paczkomaty Allegro, które są dostępne 24/7. Aby w pełni cieszyć się z atrakcyjnych zniżek, skorzystajmy z promocji, dostępnych poprzez kody rabatowe Allegro.