1. Strona główna
  2. Blog
  3. Świąteczne dekoracje do domu na Wielkanoc

Świąteczne dekoracje do domu na Wielkanoc

Karolina | 23 marca 2022
Świąteczne dekoracje do domu na Wielkanoc

Wyjątkowe świąteczne dekoracje do Twojego domu na Wielkanoc i nie tylko.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. W sieci znajdziemy przepiękne inspiracje na ozdobienie wnętrz z okazji tego święta. Jednakże część z nich nie jest dostępna na polskim rynku. Ty również chcesz, żeby twój dom lub mieszkanie dekorowały najpiękniejsze dekoracje wielkanocne? Sprawdź, gdzie możesz je znaleźć.

Świąteczne dekoracje do domu na Wielkanoc

Najważniejszym miejscem podczas świąt jest stół, przy którym gromadzą się domownicy wraz z zaproszonymi gośćmi. Jeśli chcemy, żeby każdy zachwycił się szczególną atmosferą Wielkiej Nocy, powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o smaczne potrawy, ale i dekoracje.  Kojarzą nam się one z baziami i kolorowymi pisankami. Co oprócz nich można by położyć na obrusie? Najczęściej pojawiają się kosze ze święconką lub wieńce ozdobne z bukszpanu, ale to nie wszystko.

Zacznijmy od zastawy — pierwszej ozdoby wielkanocnego stołu. Producenci oryginalnych akcesoriów domowych zaprojektowali wiele interesujących wzorów właśnie z okazji świąt. Są to zarówno monochromatyczne desenie, jak i grafiki pełne kolorów. Oprócz nich znajdziemy także przepiękne figurki, wazony i kieliszki na jajka, a to wszystko dostępne dzięki kuponom rabatowym Home&You.

Wielkanoc oczami najmłodszych

Największą radość ze świąt czerpią zazwyczaj dzieci. To one chcą mieć kolorowe pluszaki w kształcie pisanek. Ich bystrym oczom nie umkną żadne zawieszki z kurczakiem czy własny fartuszek z nadrukiem królika. Dlatego możemy wykorzystać tę okazję na małe wielkanocne szaleństwo zakupowe. Dzięki kuponom rabatowym Homla dostaniemy wszystko, czego będziemy potrzebowali w niższych cenach.

Odśwież swoje mieszkanie — ozdoby i akcesoria nie tylko na Wielkanoc

Część z nas może uznać, że ozdabianie mieszkania na Wielkanoc jest przaśne, ale nic bardziej mylnego. Uroczystość może być także pretekstem do przygotowania odświętnej kolacji w ekskluzywnym stylu. Dlaczego by nie pokusić się przy tej okazji o odświeżenie wystroju wnętrza naszego mieszkania? W końcu święta to nie tylko wielkie mycie okien. Z kuponami rabatowymi Ikea zakupy będą szybkim i przyjemnym zadaniem, które zrealizujemy z czystą przyjemnością. Szeroki wybór zasłon, bieżników na stół, dywanów i doniczek sprawi, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie, nie tylko na Wielkanoc.

fot. ROMAN ODINTSOV z Pexels