1. Strona główna
  2. Blog
  3. Czym się kierować podczas wyboru pralki do małych łazienek?

Czym się kierować podczas wyboru pralki do małych łazienek?

Karolina | 5 sierpnia 2021
Czym się kierować podczas wyboru pralki do małych łazienek?

Dowiedz się, jakimi cechami sprzętu AGD powinieneś się kierować, kiedy nie dysponujesz sporą przestrzenią. Sprawdź, gdzie szukać najlepszych promocji na okazyjny zakup pralek do małego mieszkania.

Trudno wyobrazić sobie dom bez sprzętu AGD. Urządzenia jak piekarnik, zmywarka czy pralka powinny należeć do podstawowego wyposażenia każdego mieszkania. Zastanawiasz się, które z nich wybrać, kiedy dysponujesz niewielką przestrzenią? Podpowiadamy, jakie pralki będą najlepsze do małego mieszkania i gdzie ich szukać.

Pralki automatyczne do zabudowy w kuchni

Kiedy nie mamy miejsca, żeby postawić pralkę w łazience, warto rozważyć umieszczenie jej w kuchni. Jest to bardzo popularne rozwiązanie w Niemczech czy Francji. Niestety nie zawsze wygląda to zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Żeby nie burzyć wizji aranżacji pomieszczenia, trzeba zastosować sposób, który jest wykorzystywany chociażby w przypadku lodówek. Mamy tu na myśli wybór pralki przystosowanej do zabudowy. Aby kupić urządzenia dostosowane do długo wybieranego designu, warto skorzystać z kuponów rabatowych RTV EURO AGD. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się z funkcjonalnej kuchni, która pozostanie wykończona z prawdziwym smakiem. 

Niska pralka, z której łatwo możesz zrobić półkę

Kupując pralkę do niewielkiego domu, musimy liczyć się z tym, że zajmie miejsce szafki lub komody w łazience. Jednakże nie jest to takie straszne, jakby mogło się wydawać! Większość pralek, których nie ładujemy od góry, może posłużyć za dodatkowe miejsce na rzeczy. Jeśli brakuje nam pojemnika na miskę, kosz lub ręczniki, to warto zawiesić półkę nad pralką lub zainwestować w szafkę wiszącą. Dzięki temu możemy położyć coś zarówno na niej, pod nią, jaki i na pralce bez bałaganu w mieszkaniu. 

Ważne jest też to, że klasyczne pralki są zazwyczaj szersze, ale także i niższe, dlatego ich podwójne zastosowanie powinno być bardzo praktyczne. Rezygnując z wyższego urządzenia, możemy rozważyć zakup suszarki do ubrań, dzięku czemu nie będziemy musieli głowić się, nad znalezieniem miejsca do rozwieszania prania. Zdarzają się jednak węższe produkty, w których zmieścimy tę samą ilość rzeczy co w większych gabarytowo modelach. Jak trafić na promocje pralek do małych mieszkań? Nie trzeba, wystarczy, że zastosujemy kody rabatowe Media Markt. Za ich pomocą możemy skorzystać z wielu atrakcyjnych i aktualnych rabatów podczas zakupów online. 

Pralki do małych łazienek ładowane od góry

Czasem najlepiej wybrać małą pralkę automatyczną ładowaną od góry. Stanowi alternatywę dla szerokich urządzeń, które wymagają przestrzeni na otworzenie drzwiczek. Kiedy jesteśmy jej pozbawieni, możemy wybrać wąski, lecz nieco wyższy model o regularnej pojemności. Nie stracimy wówczas przestrzeni, a zyskamy możliwość komfortowego użytkowania. Nie musimy pozbywać się żadnych mebli stojących, ale powinnismy liczyć się z tym, że nie powiesimy nad nią i nie położymy na niej wielu rzeczy.

Gdzie znaleźć dobrą pralkę otwieraną od góry do małego mieszkaniaTo dziecinnie proste, po prostu sprawdźmy aktualne kody rabatowe Media Expert. Stosując je podczas zakupów przez internet, będziemy mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych ofert. Wspomniane zniżki umożliwiają zakup nie tylko pralek, ale i całego dostępnego AGD w zdecydowanie korzystniejszych cenach, o które trudno na codzień w sklepach stacjonarnych.

Fot. Tima Miroshnichenko z Pexels