1. Strona główna
  2. Blog
  3. Prezent na ślub - co kupić młodej parze?

Prezent na ślub - co kupić młodej parze?

Karolina | 29 lipca 2021
Prezent na ślub - co kupić młodej parze?

Zostałeś zaproszony na wesele i nie wiesz co kupić? Sprawdź najciekawsze propozycje na prezent ślubny, który możesz podarować młodej parze.

Prawdziwe okazje zasługują na huczne świętowanie. Jedną z nich jest ślub najbliższych, do którego należy się odpowiednio przygotować. Na pewno większość z nas pomyślała o doborze odpowiedniego stroju, a czy pamiętamy o zakupie prezentu? Przekonaj się, co warto podarować młodej parze, aby uniknąć żenującej sytuacji podczas wesela.

Czy istnieją uniwersalne prezenty na ślub?

Często zdarza się, że nawet gdy znamy kogoś bardzo dobrze, to i tak nie wiemy, co dla niego wybrać. Problem narasta, kiedy nie jest to już tylko jedna osoba, a dwie. Może się też zdarzyć, że tę drugą poznamy dopiero podczas uroczystości. Zatem, co kupić jako prezent na ślub, kiedy nie mamy pomysłu i nie do końca znamy tych, których będziemy obdarowywać? W takich przypadkach najbezpieczniej będzie asekurować się sprawdzonymi propozycjami. Są to: skrzynki na wino, zestawy kieliszków lub w pełni wyposażone kosze piknikowe, w których można znaleźć m.in. sztućce czy naczynia. Korzystając z bogatego wyboru zestawów prezentowych, dzięki kodom rabatowym 4gift możemy dodatkowo zamówić zindywidualizowany grawer sprawiający, że bezpieczny i uniwersalny prezent na ślub stanie się unikatową pamiątką jednego z najważniejszych dni w życiu młodej pary.

Spersonalizowane prezenty ślubne dla pary 

Uniwersalne prezenty na ślub nie sprawdzą się, jeśli zostaliśmy zaproszeni na wesele do kogoś bliskiego. Co w takim razie podarować komuś, kogo bardzo dobrze znamy, ale nie jesteśmy pewni, czy dana rzecz będzie odpowiednia do okazji? Ciekawą propozycją są upominki, które wiążą się ze wspólnymi wspomnieniami młodej pary. Może być to sytuacja, do której lubią wracać i opowiadać lub moment, którego sami byliśmy świadkami. A co jeśli są zdjęcia? Wtedy należy je zebrać i wywołać, tworząc album, kolaż lub galerię na ścianę. Możemy skorzystać z atrakcyjnych ofert kuponów promocyjnych 9print, za pomocą których będziemy mogli przygotować wzruszający prezent ślubny w okazyjnej cenie.

Czy prezent na ślub musi być rzeczą?

Znaczna część z nas nie chce kupować czegoś, co może się zgubić lub zniszczyć. Prezenty dla młodej pary nie należą do najtańszych i dlatego chcielibyśmy, żeby się spodobały. Jednakże możemy podarować im nie tylko przedmiot, ale i koleje wspólne doświadczenie. Wystarczy zdecydować się np. na wykupienie wspólnego lotu balonem, skoku spadochronem czy kursu nurkowania.

Oferta tego typu atrakcji jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu znajdziemy zarówno coś dla amatorów adrenaliny, jak i fanów nieco spokojniejszych przeżyć. Gdzie szukać takiego prezentu na ślub? Warto skorzystać z kodów promocyjnych Super Prezenty, dzięki którym podarujemy vouchery umożliwiające ciekawe spędzenie wspólnego czasu. Państwo młodzi będą go mieli sporo do zagospodarowania. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla klasycznego przedmiotu.