1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jaki prezent wybrać na Dzień Matki?

Jaki prezent wybrać na Dzień Matki?

Barbara | 12 maja 2022
Jaki prezent wybrać na Dzień Matki?

Już 26 maja wszystkie mamy w Polsce będą obchodziły swój dzień. Jaki prezent im dać z tej okazji?

Już niedługo będziemy mieli okazję świętować Dzień Matki. Wypada on 26 maja, czyli w 2022 roku będzie to czwartek. Wielu z nas może zastanawiać się jaki prezent zorganizować z tej okazji w związku z tym szczególnym dniem. Oto parę inspiracji, które mogą spowodować uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby.

Prezent na Dzień Matki

Myśląc o dniu matki, zastanawiamy się, co najbardziej mogłoby się spodobać naszej bliskiej osobie, jeśli chodzi o prezent. Chociaż dla wielu mam same życzenia z tej okazji całkowicie wystarczą, często chcemy wykazać się oryginalnością i pomysłowością w kontekście podarunku. Na co więc się zdecydować, aby móc zaskoczyć bliską nam osobę?

Voucher na masaż na Dzień Matki

Dzień Matki to świetna okazja, aby wręczyć prezent, na który normalnie by nie wpadła druga osoba, lub szkoda by jej było na to wydawać własnych pieniędzy. Bon na kosmetyki dla wielu może być pierwszą taką okazją, aby kupić kosmetyki z wyższej półki cenowej. Tego typu produkty mogą pozytywnie wpłynąć na cały organizm. Pozostawiając również możliwość wyboru, bez narzucania swoich preferencji. Dzięki kuponom rabatowym do sklepu Notino zaoszczędzimy również trochę pieniędzy na naszym zakupie.

Prezenty własnej roboty dla mamy

Jednym z bardziej personalnych prezentów, które można komuś dać to te, które sami stworzymy. Nie musi być to nic wielkiego, ale upieczeni słodkich ciasteczek w kształcie serca, czy też ulubione ciasto sprawią, że na twarzy naszej mamy może pojawić się duży uśmiech. W tych kuchennych zmaganiach mogą nam się przydać słodkie dekoracje jak lukrowe pisaki, czy też jadalne perełki. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu i poddać się swojej kreatywności, żeby uzyskać niesamowity efekt. Dzięki kuponom rabatowym do sklepu Carrefour taniej kupimy wszystkie potrzebne produkty.

Kwiaty na Dzień Matki

Warto jednak nie zapominać o klasykach takich jak czekolada czy kwiaty. Te dość charakterystyczne podarunki mogą nabrać zupełnie nowego znaczenia. Zamiast typowego bukietu kwiatów, zaskoczmy naszą mamę flower boxem. Nie tylko będzie on stanowił efektowną ozdobę, ale stanie się również oryginalnym upominkiem, którego wcześniej nie dotarła. Kupony rabatowe do Euroflorist sprawią jednak, że będziemy mogli taniej kupić ten specjalny podarunek z okazji Dnia Matki.

fot. Gustavo Fring z Pexels