1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jak przygotować się na Halloween? Tanie sposoby

Jak przygotować się na Halloween? Tanie sposoby

Barbara | 11 października 2021
Jak przygotować się na Halloween? Tanie sposoby

Zobacz, jak w łatwy i tani sposób przygotować swój kostium i mieszkanie na imprezę Halloweenową.

Chociaż Halloween oryginalnie nie pochodzi z Polski, to coraz częściej możemy zauważyć, jak tego typu zabawa ma miejsce co roku 31 października. Niektórzy z nas specjalnie dekorują swoje domy, inni inwestują w ciekawe przebrania, a są też tacy, którzy w tym czasie organizuję specjalne, tematyczne imprezy. Coraz popularniejszy zwyczaj zabawy podczas Halloween sprawia, że aby wziąć udział w specjalnie organizowanych z tej okazji eventach musimy być odpowiednio przygotowani. W co warto zainwestować, przygotowując się na Halloween?

Kostium na Halloween 2021

Jednym z podstawowych rzeczy, jakie przychodzi nam na myśl, kiedy mówimy o Halloween to kostiumy. Chociaż wcześniej wiele osób przebrało się za rzeczy, które przede wszystkim miały budzić w innych strach, to aktualnie nie ma większych ograniczeń z tym związanych. Częstym wyborem jest udawanie postaci z seriali i filmów, które niekoniecznie są powiązane swoją tematyką z horrorem. Ze względu na niedawną premierę netflixowej produkcji, podejrzewa się, że jednym z najpopularniejszych kostiumów 2021 roku będą postaci graczy i ich opiekunów, które można było tam zobaczyć. Są jednak takie stroje, które swoja prostota przygotowania i klasyczny wyglądem nie wyjdą z mody.

Makijaż na Halloween

Kostium ducha, kota, czarownicy, aniołka czy zombie to podstawowe pomysły przebrań podczas Halloween. W zależności od tego, ile mamy czasu na przygotowanie ubrań i całego wyglądu jedną z podstawowych rzeczy, na które warto postawić podczas tworzenia kostiumu, jest mocny lub delikatny makijaż, który sprawi, że bardziej pasujemy się w rolę, która będziemy chcieli odegrać danej nocy. Najprostsze kosmetyki jak cienie do powiek, kolorowe eyelinery, dzięki kodom rabatowym Douglas, nie będą ogromnym wydatkiem, a znacznie urozmaicą to, jak będziemy się prezentować.

Ozdoby na imprezę Halloween

Jeśli podczas tego roku postanowimy zorganizować imprezę na Halloween, warto pamiętać o kilku dodatkach, które sprawią, że bardziej poczujemy nastrój tego dnia. Pomogą nam w tym kody rabatowe do sklepu PartyBox. To właśnie tam będziemy mogli znaleźć wszystkie straszne dodatki, które całkowicie zmienią wystrój naszego domu. Warto zastanowić się nad specjalnymi papierowymi talerzami, których sprzątanie może być szybsze niż tych, których używamy na co dzień. Dodatkowo istnieją specjalne ozdoby, które można zawiesić na drzwiach wejściowych, czy też słodkie dekoracje, dzięki którym nasz wypieki będą miały bardziej halloweenowy charakter.

Przygotowując się do Halloween, nie możemy zapomnieć o niezbędnych słodyczach, które nie tylko mogą nam się przydać na organizowaną przez nas imprezę, ale również dla dzieci, które będą wędrowały od drzwi do drzwi w specjalnie przygotowanych na tę okazję. Dzięki kodom rabatowym Bee.pl będziemy mogli zaopatrzyć kuchnię we wszystkie najpotrzebniejsze spożywcze rzeczy na imprezę.

fot. Craig Adderley z Pexels