1. Strona główna
  2. Blog
  3. 5 powodów, by przygotować się do świąt z pożyczką Vivus

5 powodów, by przygotować się do świąt z pożyczką Vivus

Małgorzata | 22 listopada 2021
5 powodów, by przygotować się do świąt z pożyczką Vivus

Święta za pasem - od końca listopada trwa gorączkowe poszukiwanie prezentów i polowanie na świąteczne promocje. Nie każdy może sobie jednak na nie pozwolić, chyba, że zdecyduje się na pożyczkę, np. Vivus, która wbrew pozorem jest dobrym pomysłem.

Wyprawienie świąt kosztuje, zwłaszcza biorąc pod uwagę prezenty dla dzieci i rosnące ceny żywności. Błędem byłoby jednak rezygnować z cudownej, świątecznej atmosfery, zwłaszcza, że dzięki kodom rabatowym można zaoszczędzić nawet na... pożyczce online. Przykład? Kod rabatowy Vivus o wartości 5% na kolejną pożyczkę do 7500 zł. Oto, dlaczego warto z niego skorzystać w okresie przedświątecznych przygotowań.

1. Pożyczka Vivus jako sposób na oszczędność

Prezenty na święta wolałbyś kupić podczas Black Friday, ale wciąż czekasz na wypłatę? W takiej sytuacji możesz poratować się właśnie pożyczką, którą przecież i tak za chwilę zwrócisz. Prowizja najpewniej okaże się niższa niż pieniądze, które stracisz, kupując rzeczy w pełnej cenie, a więc ostatecznie możesz na tym nawet zaoszczędzić.

2. Bezstresowe zakupy przedświąteczne

Boisz się, że zabraknie ci środków na wszystkie świąteczne wydatki? Zamiast się stresować, tym samym zniechęcając się do świąt i osłabiając swój organizm, możesz potraktować pożyczkę online jako tymczasowy zastrzyk gotówki. Owszem, te pieniądze będziesz musiał zwrócić, ale spokój w ferworze przedświątecznych przygotowań jest bezcenny.

vivus kod rabatowy

3. Możliwość skorzystania z promocji na Black Friday

Wracając do Black Friday, wzięcie pożyczki to przede wszystkim możliwość skorzystania z najlepszych promocji w roku. Trwające okazje dodatkowo nieprędko się powtórzą, ponieważ wszystko tak drożeje, że w przyszłości nawet z identycznym procentowo rabatem i tak będzie droższe niż teraz.

4. Środki na realizację marzeń a pożyczka online

Marzysz o dokończeniu trwającego od tygodni remontu? A może planujesz święta lub sylwestra w górach lub nad morzem? Środki pozyskane w formie pożyczki to częsty sposób na realizację marzeń, nawet tych całkiem przyziemnych. Jest to o tyle korzystne, że z kodem rabatowym Vivus prowizja będzie po prostu niższa.

5. Możliwość zakupów przed dalszym wzrostem cen

Abstrahując od okazji na Czarny Piątek, szybka pożyczka to idealne rozwiązanie, gdy odkłada się dawno planowany zakup. Inflacja przekłada się na coraz wyższe ceny także mebli czy elektroniki, nie tylko żywności. Kupując coś teraz, nawet biorąc pod uwagę prowizję od pożyczki, ostatecznie płaci się nierzadko mniej.