1. Strona główna
  2. Blog
  3. 3 pomysły na urozmaicenie wieczoru w domu

3 pomysły na urozmaicenie wieczoru w domu

Barbara | 2 lipca 2021
3 pomysły na urozmaicenie wieczoru w domu

Znalezienie odpowiedniego pomysłu na spędzenie wieczoru może nie być łatwym zadaniem. Zobacz, jak w prosty i tani sposób możesz urozmaicić swój wieczór bez wychodzenia z domu.

Nadchodzący weekend to często moment, w którym myślimy o tym, jak się zrelaksować wieczorami. Istnieje na to wiele różnych sposobów. Niektórzy z nas chcą wykorzystać ten czas na spotkanie z ludźmi, którzy nie mają na to czasu w ciągu tygodnia ze względu na inne obowiązki, ale są też ci, którzy dni wolne chcą przeznaczyć jedynie dla siebie. Piątkowe wieczory spędzane samemu w domu wcale nie muszą być nudne. Oto parę pomysłów, które mogą zainspirować cię do miłego sporządzenia wieczoru w domu.

Duża różnorodność filmów i seriali prosto z domu

W dzisiejszych czasach nie musimy być zależni od telewizji, aby móc obejrzeć kinowy hit sprzed paru lat. Dostęp do nowych platform udostępniających ciekawe filmy i seriale często nawet tuż po samej premierze może być odpowiednią opcją dla osób, które chcą być na bieżąco z nowymi ekranizacjami, jednak nie mają czasu i ochoty, na to, żeby chodzić do kina. Dodatkowym atutem posiadania konta na tego platformach jest ich indywidualna oferta seriali. Dzięki kuponom rabatowym do HBO GO będziemy mogli również zaoszczędzić pieniądze na oglądaniu ich z dowolnego urządzenia.

Jeżeli jesteśmy fanami telewizyjnych seriali, warto nie zapominać o możliwości oglądania niektórych odcinków przedpremierowo. Dzięki voucherom do Player będziemy mogli oglądać nasze ulubione seriale, które często lecą w środku tygodnia na kanale TVN. Pozwoli nam to nie tylko odtworzyć wcześniejsze odcinki, których nie widzieliśmy, ale także niektóre przedpremierowe epizody.

Skorzystaj z promocji na e-booki

Osoby, które nie są jednak zainteresowane wieczornym oglądaniem filmów i seriali, mogą spędzić czas na czytaniu książek. Dostęp online do nich sprawi, że nie tylko nasza uwaga nie będzie musiała się skupiać na jednej pozycji, którą normalnie byśmy wybrali, będąc w stacjonarnej bibliotece. Dzięki płaceniu miesięcznego abonamentu platformy dają nam nielimitowany dostęp do zbiorów, jakie posiadają. Pozwala to na dobranie lektury pod nasz nastrój, jaki mamy danego dnia. Kupony rabatowe Legimi pozwolą nam się cieszyć różnorodnością lektur w niższej cenie.

Słuchanie audiobooków jako sposób spędzania wieczorów

Dla tych, którzy mają jednak dość siedzenia przed ekranem komputera i telefonu także istnieje odpowiednia alternatywa. Audiobooki to odpowiednia opcja, dla osób które nadal chcą poznać ciekawe historie, bez konieczności rzeczywistego sięgania po książkę. W dzisiejszych czasach coraz częściej możemy zauważyć, że oprócz tradycyjnych i elektronicznych wydań od razu na rynku pojawiają się też ich wersje czytane przez lektorów. Możemy sobie taki audiobook włączyć i nie powstrzyma nas to w robieniu innych rzeczy w trakcie jak np. kolację czy miłą wieczorną kąpiel.

fot. Pexels