1. Strona główna
  2. Blog

Blog

Tanie kosmetyki a drogie - czy warto płacić za markę?

Wiele z nas ma dylemat podczas zakupów w drogerii. Czy tanie kosmetyki są równie dobre, jak te droższe? Na jakich produktach lepiej nie oszczędzać, a na jakich warto? Rozprawimy się dzisiaj z kilkoma mitami na ten temat.

Łucja | 25 lutego 2020

Sklep spożywczy online. Czy e-zakupy są opłacalne?

Jeśli myślisz o zakupach, pewnie coraz rzadziej masz przed oczami obraz kilometrowej kolejki do kasy i męczących poszukiwań wybranego produktu. Nic dziwnego. Kupowanie online to już dla wielu Polaków chleb powszedni. W sieci wybieramy już prawie wszystko. Aż wreszcie przyszła pora na artykuły spożywcze. Czy jest to opłacalne?

Krzysztof | 25 lutego 2020

Jak kupować na Aliexpress świąteczne prezenty?

Jeśli zastanawiasz się, co warto kupić na Aliexpress, odpowiemy… „Wszystko!”. Ubrania, akcesoria, sprzęt sportowy, płyty, a nawet elektronikę. Jest to idealne rozwiązanie, zwłaszcza, że od 2016 roku chiński sklep dostępny jest w polskiej wersji językowej, a płatność za zakupy odbywa się w złotówkach, po wcześniejszym przewalutowaniu.

Admin | 12 listopada 2019

Małe AGD, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze

Sprzęty domowe klasyfikowane jako małe AGD bywają przez nas bardzo niedoceniane. Tymczasem za pomocą sprytnie dobranych urządzeń możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Dzisiaj pokażemy Ci, jak je dobrać i które lądują na naszej topliście.

Łucja | 12 listopada 2019

Jaka odzież i buty do biegania na jesień?

Jak się ubrać, żeby być przygotowanym na sezon jesienny? Buty do biegania i odzież mają nas uchronić przed przeziębieniem i przegrzaniem. W wyposażeniu biegacza nie może zabraknąć też przydatnych gadżetów! Gdzie je kupić, by na nich zaoszczędzić?

Krzysztof | 12 listopada 2019

Tanie loty – tak na nich zaoszczędzisz!

Wyjazd na wakacje czy nawet weekend bywa kosztowny, zwłaszcza, jeśli podróżuje się samolotem. Nasze rozwiązanie? Tanie loty, które przy dostosowaniu się do paru zasad można zarezerwować w zasadzie każdego dnia.

Małgorzata | 12 listopada 2019