1. Strona główna
  2. Blog

Blog

Jakie produkty do pielęgnacji skóry na jesień warto wybrać?

Wraz z minięciem lata kończą się wysokie temperatury. Wiatr, deszcz i zanieczyszczone powietrze stanowią nie lada wyzwanie dla naszej cery. Po jakie produkty do pielęgnacji skóry na jesień warto sięgnąć?

Karolina | 29 września 2021

Klasyczne elementy jesiennej garderoby dla niej

Zmiana pogody jest często odpowiednim momentem na zaopatrzenie swojej garderoby w nowe ubrania. Co warto kupić, aby czuć się dobrze i stylowo tej jesieni?

Barbara | 23 września 2021

Zioła i witaminy na wzmocnienie koncentracji - suplementy diety dla studenta

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz dodatkowo wzmocnić pamięć? Może poszukujesz produktu, dzięki któremu utrzymasz koncentrację? Sprawdź, jakie suplementy diety będą najlepsze dla studenta.

Karolina | 20 września 2021

Kosmetyki potrzebne do stworzenia make-up no make-up

Naturalny wygląd to bardzo łatwy sposób, który pozwoli nam się dobrze prezentować niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Jak stworzyć make-up no make-up i co jest nam do niego potrzebne?

Barbara | 14 września 2021

Metody na farbowanie włosów kosmetykami z drogerii: farba, henna, a może toner?

Zastanawiasz się, jakich produktów użyć, aby wykonać skuteczną i bezpieczną koloryzację? Przedstawiamy zestawienie różnych rodzajów kosmetyków do koloryzacji włosów, prosto z drogerii!

Karolina | 9 września 2021

Jakie produkty wybrać, aby wybielanie zębów w domu było łatwe i skuteczne?

Zastanawiasz się, czy można pozbyć się przebarwień na zębach bez kosztownej wizyty u dentysty? Przedstawiamy łatwo dostępne produkty do skutecznego wybielania zębów w domu. Sprawdź, które z nich będą najwygodniejsze dla Ciebie.

Karolina | 3 września 2021